KOSZYK JEST
PUSTY

607-685-208

biuro@adawit.pl

Regulamin

§1. Właścicielem sklepu jest ADA-WIT s.c. z siedzibą przy ul. Wiejskiej 13 i , 44-153 Tworóg Mały. Nip 631-22-63-899

 

§2. Sklep umożliwia zakup towarów z oferty w drodze zamówienia przez Internet.

§3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.

§4. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

§5. Na wszystkie zakupione produkty wystawiamy faktury VAT.

§6. Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zamówione produkty staramy się wysłać w ciągu 24 godzin. Koszty transportu pokrywa kupujący zgodnie z cennikiem usług firmy kurierskiej.

§7. Możliwe są trzy formy płatności. Przelew - rezerwujemy towar na magazynie i przesyłamy informację z danymi do przelewu. Po zaksięgowaniu wpłaty lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu, przygotowujemy towar i wysyłamy. Pobranie - zapłata gotówką kurierowi przy dostawie. Odbiór towarów w siedzibie firmy płatność gotówką.

§8. Standardowy czas realizacji zamówienia to 1-4 dni robocze. Jest to czas potrzebny do skompletowania zamówionych produktów oraz realizacji wysyłki. W przypadku, gdyby czas realizacji byłby dłuższy niż podany, kontaktujemy się z kupującym, alby potwierdzić realizację zamówienia oraz uzgodnić propozycję terminu.

§9. Firma kurierska dostarcza zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych. Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z winy przewoźnika.

§10. W przypadku niezgodności towaru z umową, reklamowany towar wraz z protokołem niezgodności, a także ewentualne oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt sklepu za pomocą firmy kurierskiej.

§11. Na podstawie ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów Nabywca będący konsumentem może odstąpić na piśmie od Umowy bez podania przyczyn w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego towaru. Zwrot może nastąpić jedynie w następujących przypadkach, gdy produkty nie były używane i nie zostały w żaden sposób uszkodzone. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 10 dni. Przesyłka powinna zawierać oryginalne opakowanie, a jeśli nie jest to możliwe powinna zostać zapakowana w sposób, który w takiej samej mierze gwarantuje bezpieczny transport. Nabywca odsyła produkty na swój koszt taką samą drogą, jaką otrzymał przesyłkę. Zwracamy pieniądze w ciągu 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy i towaru.

§12. Ustosunkowujemy się do żądań Klienta w terminie 7 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała opinii uprawnionego rzeczoznawcy lub ekspertyzy firmy zewnętrznej, termin ten może zostać wydłużony do 14 dni. Jeżeli w ciągu 14 dni sklep nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to że uznano żądanie za uzasadnione.

§13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub wymianą na inny, wszystkie koszty dostawy ponosi sklep.

§14. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą sklepu internetowego, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki.

§15. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl